SoundCloud Field (2.0.5) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: characters
nl: tekens

en: Show comments
nl: Reacties tonen

en: Classic
nl: Klassiek

en: Trim link text length
nl: Lengte linktekst inkorten

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
nl: Laat leeg om een onbeperkt aantal tekens te gebruiken.

en: Add rel="nofollow" to links
nl: rel="nofollow" aan links toevoegen

en: Link text trimmed to @limit characters
nl: Linktekst ingekort naar @limit tekens

en: Link text not trimmed
nl: Linktekst niet ingekort

en: Add rel="@rel"
nl: rel="@rel" toevoegen

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Placeholder for URL
nl: Plaatshouder voor URL

en: No placeholders
nl: Geen plaatshouders

en: URL placeholder: @placeholder_url
nl: URL-plaatshouder: @placeholder_url
