SoundCloud Field (2.0.5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Open link in new window
oc: Dobrir lo ligam dins una novèla fenèstra

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: characters
oc: caractèrs

en: Show comments
oc: Afichar los comentaris
