SoundCloud Field (2.0.7) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: characters
et: tähemärgid

en: Trim link text length
et: Lühenda lingi teksti pikkust

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
et: Jäta tühjaks, et lubada piiramatut lingi teksti pikkust.

en: Add rel="nofollow" to links
et: Lisa linkidele rel="nofollow"

en: Link text trimmed to @limit characters
et: Lingi teksti pikkus piiratud @limit tähemärgini

en: Link text not trimmed
et: Lingi teksti pikkus pole piiratud

en: Add rel="@rel"
et: Lisa rel="@rel"

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Placeholder for URL
et: Placeholder URL-i jaoks

en: No placeholders
et: Placeholder-id puuduvad

en: URL placeholder: @placeholder_url
et: URL-i placeholder: @placeholder_url
