SoundCloud Field (2.0.7) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Open link in new window
ca: Obrir l'enllaç en una nova finestra

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: characters
ca: caràcters

en: Show comments
ca: Mostra els comentaris

en: Add rel="nofollow" to links
ca: Afegeix rel="nofollow" als enllaços

en: Link text trimmed to @limit characters
ca: Enllaça text retallat a @limit caràcters

en: Link text not trimmed
ca: Text de l'enllaç sense tallar

en: Add rel="@rel"
ca: Afegeix rel="@rel"

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder for URL
ca: Reemplaçament per l'URL

en: No placeholders
ca: Sense reemplaçaments

en: URL placeholder: @placeholder_url
ca: Reemplaçament de la URL: @placeholder_url
