SoundCloud field (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Open link in new window
tr: Bağlantıyı yeni sayfada aç

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: characters
tr: karakterler

en: Trim link text length
tr: Bağlantı metni uzunluğunu kırp

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
tr: Sınırsız bağlantı metni uzunluklarına izin vermek için boş bırakın.

en: Add rel="nofollow" to links
tr: Bağlantılara rel="nofollow" ekle

en: Link text trimmed to @limit characters
tr: Bağlantı metni, @limit karaktere kırpıldı

en: Link text not trimmed
tr: Bağlantı metni kırpılmadı

en: Add rel="@rel"
tr: rel="@rel" ekle

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
tr: Bir değer girilinceye kadar alanın içinde gösterilecek metin. Bu ipucu genellikle bir örnek değer ya da beklenen biçimin kısa bir açıklamasıdır.

en: Placeholder for URL
tr: URL adresinin yer tutucusu

en: No placeholders
tr: Yer tutucu yok

en: URL placeholder: @placeholder_url
tr: URL adresi yer tutucusu: @placeholder_url
