Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Required
eo: Bezonata

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Block
eo: Bloko

en: Custom
eo: Propra

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
