Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Status
es: Estado

en: Value
es: Valor

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: None
es: Ninguno

en: Required
es: Obligatorio

en: Label
es: Etiqueta

en: Data type
es: Tipo de dato

en: Block
es: Bloque

en: Custom
es: Personalizado

en: Argument
es: Argumento

en: Arguments
es: Argumentos

en: Template
es: Plantilla

en: Static
es: Estático

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Minified
es: Minicampo

en: Context
es: Contexto

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Library
es: Librería

en: Libraries
es: Bibliotecas

en: Dependencies
es: Dependencias
