Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Status
et: Olek

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Required
et: Kohustuslik

en: Label
et: Nimetus

en: Data type
et: Andmetüüp

en: Block
et: Plokk

en: Custom
et: Kohandatud

en: Id
et: ID

en: Arguments
et: Argumendid

en: Template
et: Mall

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Context
et: Kontekst

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Libraries
et: Teegid

en: Dependencies
et: Sõltuvused
