Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Required
fi: Pakollinen

en: Label
fi: Tunnus

en: Data type
fi: Tietotyyppi

en: Block
fi: Lohko

en: Custom
fi: Oma

en: Id
fi: Tunniste

en: Argument
fi: Argumentti

en: Arguments
fi: Argumentit

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Context
fi: Konteksti

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Library
fi: Kirjasto

en: Libraries
fi: Kirjastot

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet
