Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
