Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Required
ps: غوښتى

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Block
ps: غونډ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Argument
ps: استدلال

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Libraries
ps: کتابتونونه
