Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: Required
ro: Necesar

en: Label
ro: Etichetă

en: Data type
ro: Tip de date

en: Block
ro: Bloc

en: Custom
ro: Personalizat

en: Arguments
ro: Argumente

en: Template
ro: Șablon

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Libraries
ro: Biblioteci

en: Dependencies
ro: Dependențe
