Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Value
si: අගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය
