Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: Required
ta: தேவை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Context
ta: சூழல்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்
