Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Data type
vi: Kiểu dữ liệu

en: Block
vi: Khối

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Arguments
vi: Tham số

en: Template
vi: Mẫu

en: Static
vi: Tĩnh

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Minified
vi: Đã thu gọn

en: Context
vi: Ngữ cảnh

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Library
vi: Thư viện

en: Libraries
vi: Thư viện

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc
