Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: None
af: Geen

en: Required
af: Verplig

en: Block
af: Blok

en: Library
af: Biblioteek

en: Libraries
af: Biblioteke
