Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Value
am: እሴት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር

en: Custom
am: ብጁ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
