Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Status
be: Статус

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Required
be: Абавязкова

en: Label
be: Подпіс

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Block
be: Блок

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Argument
be: Аргумент

en: Arguments
be: Аргументы

en: Template
be: Шаблон

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Context
be: Кантэкст

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Dependencies
be: Залежнасці
