Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Argument
bo: འཇུག་གྲངས

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
