Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: None
da: Ingen

en: Required
da: Obligatorisk

en: Label
da: Etiket

en: Data type
da: Datatype

en: Block
da: Blok

en: Custom
da: Tilpasset

en: Arguments
da: Parametre

en: Template
da: Skabelon

en: Static
da: Statisk

en: Default value
da: Standardværdi

en: Minified
da: Minificeret

en: Context
da: Kontekst

en: Machine name
da: Internt navn

en: Library
da: Bibliotek

en: Libraries
da: Biblioteker

en: Dependencies
da: Afhængigheder
