Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
