Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Støða

en: Value
is: Virði

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Required
is: Kravd

en: Block
is: Blokkur

en: Custom
is: Sergjørt

en: Context
is: Samanhangur

en: Machine name
is: Maskinnavn
