Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Label
gl: Etiqueta

en: Data type
gl: Tipo de dato

en: Block
gl: Bloque

en: Custom
gl: Personalizado

en: Argument
gl: Argumento

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Template
gl: Modelo

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Context
gl: Contexto

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Dependencies
gl: Dependencias
