Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Required
kk: Қажетті

en: Label
kk: Атауы

en: Block
kk: Блок

en: Custom
kk: Өзгертпелі
