Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Label
km: ស្លាក

en: Block
km: ប្លុក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Context
km: បរិបទ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
