Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Required
lt: Privalomas

en: Label
lt: Etiketė

en: Block
lt: Blokas

en: Custom
lt: Savitas

en: Argument
lt: Parametras

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Template
lt: Šablonas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Context
lt: Kontekstas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Library
lt: Biblioteka

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
