Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: None
ml: ഇല്ല

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Label
ml: അടയാളം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
