Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Required
nn: Påkrevd

en: Label
nn: Etikett

en: Block
nn: Blokk

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Arguments
nn: Argument

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Library
nn: Bibliotek
