Single-page applications (SPA) (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Required
sl: Obvezno

en: Label
sl: Oznaka

en: Block
sl: Blok

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Context
sl: Kontekst

en: Machine name
sl: Strojno ime
