Space (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Header
et: Päis

en: Messages
et: Sõnumid

en: Tabs
et: Sakid

en: Space
et: Ruum

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: mobile
et: mobiilne

en: Site header
et: Lehe päis
