Space (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Messages
eu: Mezuak

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Content Bottom
eu: Beheko edukia

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: mobile
eu: mugikorra
