Space (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Header
fa: سربرگ

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Content Top
fa: بالای محتوا

en: Content Bottom
fa: پایین محتوا

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Space
fa: فاصله

en: Featured
fa: ویژه

en: Main Menu
fa: منو اصلی
