Space (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Header
ne: हेडर

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Content Top
ne: शीर्षक सामग्री

en: Content Bottom
ne: तलको सामग्री

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Header Top
ne: हेडर माथि

en: Sidebar Left
ne: बाँया साइडबार

en: Sidebar Right
ne: दायाँ साइडबार

en: mobile
ne: मोबाइल
