Space (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Space
bo: སྟོང་བ

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན
