Space (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Space
el: Διάστημα

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: mobile
el: Κινητό

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας
