Space (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Header
gl: Encabezado

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Space
gl: Espazo

en: Featured
gl: Destacado
