Space (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Messages
ja: メッセージ

en: Content Top
ja: コンテンツトップ

en: Tabs
ja: タブ

en: Space
ja: スペース

en: Featured
ja: 主な

en: Sidebar Left
ja: 左サイドバー

en: Sidebar Right
ja: 右サイドバー

en: mobile
ja: モバイル

en: Site header
ja: サイトヘッダー
