Space (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Messages
ta: செய்திகள்

en: Tabs
ta: தாவல்கள்

en: Space
ta: வெற்றிடம்

en: Featured
ta: சிறப்பானவை

en: mobile
ta: கைபேசி

en: Site header
ta: தள தலையங்கம்
