Space (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Messages
hr: Poruke

en: Content Top
hr: Sadržaj vrh

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: Space
hr: Razmak

en: Featured
hr: Istaknuto
