Space (8.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Tabs
hu: Fülek

en: Space
hu: Szóköz

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Sidebar Left
hu: Bal oldalsáv

en: Sidebar Right
hu: Jobb oldalsáv

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Footer Left
hu: Lábléc bal

en: Footer Right
hu: Lábléc jobb

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: mobile
hu: mobil

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: Site header
hu: Webhely fejléce
