Space (8.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Space
jv: Spasi

en: Featured
jv: Fitur

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama
