Space (8.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Tabs
sv: Flikar

en: Space
sv: Blanksteg

en: Featured
sv: Framhävd

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: mobile
sv: mobil

en: Main Menu
sv: Huvudmeny

en: Site header
sv: Sidhuvud för webbplats
