Space (8.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Header
az: Başlıq

en: Messages
az: Mesajlar

en: Tabs
az: Tablar

en: Space
az: Boşluq

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: mobile
az: mobil

en: Main Menu
az: Əsas menyu
