Space (8.x-1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Messages
bg: Съобщения

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
