Space (8.x-1.0-alpha5) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Header
fr: Entête

en: Content Top
fr: Haut de contenu

en: Content Bottom
fr: Bas de contenu

en: Tabs
fr: Onglets

en: Space
fr: Espace

en: Featured
fr: Recommandés

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Sidebar Left
fr: Barre latérale Gauche

en: Sidebar Right
fr: Barre latérale Droite

en: Page Top
fr: Haut de page

en: Page Bottom
fr: Bas de page

en: Main Menu
fr: Menu principal

en: Site header
fr: Entête du site
