Space (8.x-1.0-alpha5) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Header
it: Intestazione

en: Messages
it: Messaggi

en: Tabs
it: Schede

en: Space
it: Spazio

en: Featured
it: In evidenza

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Site header
it: Intestazione del sito
