Space (8.x-1.0-alpha5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Space
ku: بۆشایی

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
