Space (8.x-1.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Header
oc: Entèsta

en: Messages
oc: Messatges

en: Content Top
oc: Naut del contengut

en: Tabs
oc: Onglets

en: Space
oc: Espace

en: Featured
oc: Distintiu

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Page Top
oc: Naut de pagina

en: Page Bottom
oc: Bas de pagina
