Space (8.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Space
pl: Odstęp

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Page Top
pl: Góra strony

en: Page Bottom
pl: Dól strony

en: mobile
pl: mobilne

en: Site header
pl: Nagłówek strony
