Space (8.x-1.0-alpha5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Messages
th: ข้อความ

en: Space
th: ช่องว่าง

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก
